Polityka zwrotów

Warunki

Od momentu otrzymania masz 30 dni na zwrot produktu. Produkt powienien zostać zwrócony w stanie w jakim go otrzymałeś- niezniszczony (o ile zwrot nie jest formą reklamacji), niepomalowany i niesklejony. Powinien zostać spakowany tak by nie uległ zniszczeniu w podróży.

Zwrot kosztów

Zwrot kosztów dotyczy tylko i wyłącznie wartości zwracanego towaru. Jeśli towar był częścią większej wartości pomniejszonej o wartość rabatu to jego wartość będzie wyliczona za pomocą wzoru: oficjalna wartość produktu -(minus) rabat procentowy od tej wartości. Koszty przesyłki nie są zwracane.

Zwrot pieniędzy ze strony sklepu nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu produktu. Pieniądze pojawią się na koncie zgodnie z harmonogramem przelewów wychodzących mBank.

Przyjmujemy wysyłki paczkomatem inpost lub pocztą polską.
Dane do wysyłki będą podawane w indywidualnym mailu.

Wymiana

Jeśli otrzymałeś uszkodzony produkt to masz prawo ubiegać się o otrzymanie nieuszkodzonego produktu. Skontaktuj się z nami poprzez mail: fantazjon.sklep@gmail.com. Opisz uszkodzenie i prześlij zdjęcie uszkodzonego towaru. Niezwłocznie zostaniesz poinformowany o dalszych krokach jakie podejmie zespół sklepu.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem fantazjon.sklep@gmail.com . Pomożemy Ci rozwiązać problem.